شمارش معکوس عرضه بازی Strikers Edg شروع شد.

کمپانی Playdius اعلام کرد بازی Strikers Edg که برای عرضه روی پلی استیشن 4 از طریق PSN و استیم برای پی سی برنامه‌ریزی شده است. در سراسر جهان تاریخ 10 بهمن (30 ژانویه) و 11 بهمن (31 ژانویه) در آمریکای شمالی و عرضه خواهد شد.
Strikers Edge یک بازی چند نفره ای سریع است که دارای فهرستی از هشت شخصیت جنگاور باستانی مختلف از دوران و تمدن های مختلف است. بازیکنان باید در حالی که مقابل یکدیگر قرار می‌گیرد و به سمت یکدیگر نیزه پرتاب می‌کنند حملات به دشمن را برنامه ریزی کرده و در مقابل حملات سنگر بگیرند، یکی از ویژپی های مهم این بازی گرافیک آن است که به سبک پیکسلی می‌باشد.
در حال حاضر چهار منطقه مختلف در بازی وجود دارد که هر کدام از ویژگی ها و موانع متنوعی برخوردار است، که بازیکنان برای در امان ماندن از حملات ، باید راه حل های استراتژیک هر مرحله را بخوبی بشناسند.
بازی Strikers Edg این امکان را به کاربر می‌دهد که به صورت آنلاین یا چند نفره آفلاین با انواع حالت های مختلف بازی کنند، علاوه بر این، در آستانه جشن عرضه این بازی، سازندگان دو پخش زنده ویژه در توییچ با محوریت نسخه بتا عمومی بازی Strikers Edge برگزار می‌کنند. در این برنامه اینترنتی تمامی کاربران می‌توانند نبرد بین توسعه‌دهندگان و بازیکنانی را که در فاز آزمایشی این بازی شرکت می‌کنند، تماشا کنند.

 

25 دی 1396

نظرات (بدون دیدگاه)

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *