موبازی، ورود به دنیای جدید بازی و رقابت

موبازی محلی برای گفتگوهای دوستانه علاقه مندان بازی های موبایلی است تا از طریق این برنامه هیجان و لذت رقابت با دوستان و سایر بازیکنها را تجربه کنند.

موبازی؛ شبکه اجتماعی بازی‌های موبایل

اپلیکیشن موبازی فضایی را در اختیار گیمر‌ها قرار می‌دهد که در شبکه اجتماعی تخصصی خود به تجربه بازی و البته رقابت با دیگران بپردازند. در حال حاضر موبازی میزبان بازی‌های مختلفی است که به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار گرفته است.کاربر‌ها می‌توانند بازی‌های موجود را نصب کرده، رکوردها و دستاوردهای خود را در جدول امتیازات موبازی ثبت نمایند و با استفاده از امکانات اجتماعی این برنامه با یکدیگر در ارتباط باشند.

بازی و رقابت

گیمرها با سلیقه و علاقه‌مندی‌های مختلف بازی‌های مورد نظر خود را از موبازی دانلود می‌کنند و با دوستانشان به اشتراک می‌گذارند. علاوه بر این با شرکت در گپ و گفت‌های موبازی، اطلاعات و نظراتشان را درباره دنیای بازی با یکدیگر درمیان می‌گذارند. در موبازی برای آن دسته از گیمرهایی که دوست دارند مهارتشان را در بازی به دیگران نشان دهند لیدربوردهای متنوعی طراحی شده است و این امکان را به آنها میدهد تا بالاترین رکورد، امتیازات و مدال های خود را در فضای اجتماعی به معرض دید بگذارند و هیجان رقابت با سایر بازیکنان را تجربه نمایند. همچنین می‌توانند با استفاده از "دیوار نوشته" فعالیت‌ها و نظراتشان را درباره دنیای بازی بر روی صفحه شخصی خود یا دوستانشان مطرح نمایند.

لیگ‌ها

یکی از مهمترین بخش‌های موبازی، برگزاری لیگ است که در بازه‌های زمانی مختلف و یا به مناسبت‌های مذهبی و ملی برگزار می‌گردد. گیمرها، با پرداخت ورودیه در لیگ‌های موبازی شرکت کرده و برای کسب مقام برتر و دریافت جوایز با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. تعـداد برندگان موبازی تـا امروز به بیـش از 3000 نفـر رسیده است.

قوانین و توافقنامه کاربری موبازی

جهت مطالعه قوانین کاربری موبازی، دکمه روبرو را انتخاب کنید. قوانین سامانه موبازی

جهت اطلاع از نحوه خرید و ثبت‌نام در موبازی، بخش راهنما را ملاحظه نمایید.