تاریخ انتشار آپدیت Rainbow Six Siege: Operation Blood Orchid مشخص شد.

به تازگی اطلاعات جدیدی از دومین آپدیت بزرگ بازی Rainbow Six Siege منتشر شده و در جریان آن تاریخ عرضه‌ی محتویات جدید بازی نیز مشخص شده است.
طبق جدیدترین اخبار بازی، کمپانی یوبی سافت، سازنده و ناشر بازی Rainbow Six Siege، اطلاعاتی جدید از آپدیت پیش روی این بازی را منتشر کرد. نام این بروزرسانی Rainbow Six Siege: Operation Blood Orchid است و در تاریخ هفت شهریورماه (۲۹ آگوست) روی پی سی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.
دومین آپدیت در جریان محتویات سال دوم بازی، سه اپراتور و یک نقشه جدید را به بازی اضافه خواهد کرد. نقشه‌ی این بسته الحاقی جدید در هنگ کنگ است و دو اپراتور از این سه اپراتور نیز مربوط به واحد ویژه‌ی هنگ کنگ می‌شوند و یک اپراتور دیگر، جزو واحد ضدتروریستی GROM لهستان است. نقشه‌ی هنگ کنگ بازی به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت، ولی اپراتورها نیازمند پرداخت درون برنامه‌ای هستند.
اشخاصی که سیزن پس بازی را خریداری کرده‌اند، در همان روز عرضه آپدیت Operation Blood Orchid می‌توانند به صورت رایگان به اپراتورها دسترسی داشته باشند، ولی مابقی کاربران، در تاریخ ۱۴ شهریورماه (پنج سپتامبر) به اپراتورها دسترسی پیدا می‌کنند.

منبع: http://www.zoomg.ir

28 مرداد 1396

نظرات (بدون دیدگاه)

ارسال نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *